KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12213226
nr 1221 3226
Jarneryd, träd, signerad. Olja på pannå, 50x61
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 december 2018
kl 19:37:15
300 kr
350 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr